Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Testy gimnazjalne 2009. Był przeciek pytań do Internetu!

Utworzony przez Wiki16, 20 kwietnia 2009 r. o 16:26 Powrót do artykułu
Łatwy.. ;p w porównaniu do próbnego to wręcz banalny ;] licze na jakies 47 bo jedno zamkniete ma zle i w podaniu tez mi chyba ze 2 odejma bo troche zrylam ^^ jutro to bedzie masakra.. jakbym 30 miala to radocha ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wróciłam z testu i jestem załamana. Nie zaznaczyłam pdpowiedzi na karcie odpowiedzi. Nie wiem dla czego, ale na śmierć o tym zapomniałam. Chciałam to szybko zrobić, ale nauczycielka powiedziała, że czas już minął.W ogóle to ona nawet nie uczy w mojej szkole. Myślicie, że uznają mi to? Przecież w teście wszystko zaznaczałam. A może ktoś miał kiedyś doczynienia z taką sytuacją?? Proszę o pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łatwy teścik niestety Ci nie zaliczą tak już raz było w mojej szkole i nie uznali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test wcale nie byl taki prosty. szczegolnie ze byla rozprawka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test humanistyczny prosty.. Tylko ta rozprawka trochę głupi temat.. ja Tak liczę na 30-35 pkt Jutro będzie masakra.. Życzę powodzenia na kolejnych egzaminach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ipodzik napisał:
Wróciłam z testu i jestem załamana. Nie zaznaczyłam pdpowiedzi na karcie odpowiedzi. Nie wiem dla czego, ale na śmierć o tym zapomniałam. Chciałam to szybko zrobić, ale nauczycielka powiedziała, że czas już minął.W ogóle to ona nawet nie uczy w mojej szkole. Myślicie, że uznają mi to? Przecież w teście wszystko zaznaczałam. A może ktoś miał kiedyś doczynienia z taką sytuacją?? Proszę o pomoc.
Na 100% moge tobie powiedziec ze bez zaznaczenia na karcie odpowiedzi masz 0 pkt. jesli nie masz nic na karcie odpowiedzi dla komputera jestes osoba, ktora nic nie zrobila i masz 0 pkt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
test wcale nie byl taki prosty. szczegolnie ze byla rozprawka.
temat był dość kiepski ale rozprawka to jedna z najłatwiejszych form
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak mi dobrze poszło. Pójdę z tym chyba do jakiegoś sądu czy coś Nie przyjmną mnie do żadnej szkoły z połową punktów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh nie było tak źle, nawet prosto, tylko podanie zawaliłem ... o wiele łatwiejsze niż próbne
Ostatnio edytowany 22 kwietnia 2009 r. o 12:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie znajde odpowiedzi do czesci humanistycznej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzi dopiero od 14.00 Test łatwy w porownaniu do probnego... Licze na 30-40 jak bedzie mniej to sie zalamie... Jutro matma wiec pikuś a w piątek totalny luz... :ozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej Pamiętacie ten obraz ? Zaznaczyliscie ze jaki to ? Podanie tez zawaliłam ale licze na ponad 40.. musi byc okej ! Boję sie jutra o wiele wiele bardziej x(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zaznaczyłęm ze to obraz historyczny myślicie że dobrze ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to było to na R....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja innaczej. Tylko nie pamietam jak xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A światło że jak, ? na co pada zaznaczyliście ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba ze na kartografa i mapę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na mape i faceta. Czyli to nie bylo ani mitologiczne ani pejzarz ani historyczne tak ? Zaznaczylam wlasnie tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tego gościa i mapę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...